Nasze usługi

Serwis klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji.

Komfortowe warunki jazdy samochodem są wyjątkowo ważne. Kiedy czujemy się pewnie za kierownicą, prowadzenie pojazdu jest płynniejsze i bezpieczniejsze. Jednak jak każdy mechanizm, i klimatyzacja jest narażona na uszkodzenia. Jeśli właściwie o nią zadbamy, możemy uniknąć wielu powodów awarii urządzenia generującego przyjemny chłód. 

Ważne jest, by klimatyzację w aucie poddawać cyklicznym przeglądom. Co więcej należy ją w miarę regularnie uruchamiać, czasami także w zimie, chociaż na kilka minut. Może się bowiem okazać, że w kluczowym momencie, gdy zaskoczą nas upały, klimatyzacja odmówi posłuszeństwa. Najszybciej uszkodzenia dotykają uszczelek lub w płynie urządzenia wytrącają się smarne cząsteczki. 

Profilaktyka jednak czasami nie wystarczy, dlatego w naszym szerokim wachlarzu usług jest także serwis klimatyzacji. Turbo-Przemyśl posiada odpowiednią wiedzę na temat układów chłodzących. Skutecznie usuwamy nieprawidłowości w działaniu klimatyzacji, by znów zapewniała ona przyjemne warunki w samochodzie. Możemy także ją nabić i sprawdzić szczelność układów. Wszystkie z usług w naszym przypadku wykonywane są na maszynie VALEO.

 

 

Usługa dostępna w oddziałach

Turbo-Przemysl.pl ul. Wilczańska 77 37-700 Przemyśl

turbo.info@o2.pl tel. 531 888 325
tel. 537 668 686