Nasze usługi

Chip Tuning / Regeneracja filtrów DPF/FAP

Chip Tuning / Regeneracja filtrów DPF/FAP

Chip tuning polega na modyfikacji oprogramowania komputera, który steruje silnikiem samochodu. Usprawniamy w ten sposób pojazd i regulujemy jego parametry. Nie muszą to być duże zmiany, by je odczuć już przy pierwszej jeździe po zabiegu. Wzmocnienie osiągów auta z pewnością zostanie przez nas od razu zauważone. Na chip tuning decyduje się więc coraz więcej kierowców. 

Turbo-Przemyśl oferuje Państwu Chip tuning, dzięki któremu samochód stanie się bardziej dynamiczny i wzrosną jego zdolności adaptacyjne do nagłego działania. Usługa wpływa również na bezpieczeństwo pojazdu. Pozwala bowiem na szybkie i sprawne wykonywanie manewrów wyprzedzania, czy wjeżdżania na wzniesienie. Szczególnie często decydują się na niego kierowcy ciężkich samochodów lub dysponujących małym zapasem mocy czy momentu obrotowego. Po zabiegu reagują one dynamiczniej na dodawanie gazu.

Aby jednak zabieg został przeprowadzony jak należy, musi zostać poświęcona mu należyta uwaga. Równie ważny jest sprzęt. Turbo-Przemyśl zapewnia Klientom skuteczny Chip tuning i jego zadowalające rezultaty. Oferujemy również regenerację filtrów DPF/FAP , korekcje dawki rozruchowej, usunięcie zaworu EGR.

 

 

Usługa dostępna w oddziałach

Turbo-Przemysl.pl ul. Wilczańska 77 37-700 Przemyśl

turbo.info@o2.pl tel. 531 888 325
tel. 537 668 686

Turbo-Rzeszow.pl ul. Langiewicza 65 Rzeszów

info@turbo-rzeszow.pl tel. 600 517 875
tel. 884 041 218